Jdi na obsah Jdi na menu
 


Běleč nad Orlicí

Tento závod byl pro náš tým vyjmečný, protože do našeho týmu vstoupil do našeho týmu  dva nový členové Tom a Milan Ortovi. Závod jse konal v místní pískovně  jako každý rok. Tento závod je od jiných závodů jiný  protože jse závod koná na písčité trati  na kterých jse moc závodů nekoná a závod je daleko naročnější na techniku než ostatní závody. V tento závod jse jel  na čas kde jse absolvovali dvě kola. Naše posádky se strojema Amálka,Lucinka,Fofr 08, Jawa 250 závodu zučastnily  kde všechny stroje závod dokončily až na stroj Fofr 08 který závadou na řízení musel odstoupit ze závodu nakonec jse ukazala i závada na spojce která nastala vlivem písčité trati.Naši nový členové tuto trať zvladly bez větších problému a po obě dvě kola spatřily cílovou vlajku śtejně jako další stroje našeho týmu. Po vyhlášení vítězů nasledovala volná zábava kde mohli jezdci  znovu najet na závodní trať  a dostatečně  utěšit své adrenalinové nadšení. Výsledky pořadí Karel Bezouška skončil na 8 pozici František Karban  na 9 pozici Milan Ort na 24 pozici a Karel Kofránek nedokončil. 

Foto:carlos8.rajce.idnes.cz/belec_nad_orlici/