Jdi na obsah Jdi na menu
 


Herálecká převodovka

7. 9. 2013

Náš tým jse vydal do obce Héralec kde jse konala již 4 traktoriáda  tak zvaná Héralecká převodovka.závod jsem konal v areálu firmy jednoho s pořadatelů,který vlastní tzv.plulingovou vlečku.Vlečka je zajímavá protože soutěž v tahu je vyrovnaná a nikdo s učastníku jsi nemuže stěžovat že někdo má vyšší výkon stroje vlačka má zavaží které jse tahem začína přibližovat a jede tak dlouho dokud jse stroj nezastaví a na počítadle jse ukáže počet tačených kiloghogramu potom jse zvaží váha stroe a tyto čísla jse spolu spočítají a vyjde koeficient který určí vítěze. Dále následoval terréní okruh s brodem a hlavně přejezd klád se kterými měli pomalu všichni závodníci poměrně problém. Závod pokračoval v závodech ve sprintu a završil  dobrovolným výjezdem do stráně kde na každého závodníka který vyjel čekala ohnivá voda jak by řekli indiáni.

V tomto závodě zvitězil člen našeho týmu Karel Bezouška,druhý byl Carlos Kofránek,ve sprintu rovněž vyhrál Karel Bezouška.

Závěrem chceme pořadatelům vyslovit veliké poděkování a hlavně uznání protože s jejich plulingovou vlečkou jsme jse ještě nikde nesetkali a opravdu nás nadchla. Děkujeme

Foto:carlos8.rajce.idnes.cz/Heralecka_prevodovka/