Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výravský terra cup

Na  závody které jse konaly tento víkend ve Výravě vyrazil pouze jeden jezdec týmu ostatní měly neodkladné záležitosti, a o závodu jsme se dozvěděli až 3 dny před akcí od kamaráda s terra clubu Kochánky. Na závod vyrazil pouze Carlos závod jse konal jako doprovodný hlavní akcí byly závody s názvem Výravský Terra cup. Na závodě byly k vidění   jak tovarní terry tak i upravené speciály jako má http://terracup.kochanky.cz/ které jse závodu účastnily. Po závodě následovaly závody které místní nazývají domamonty  v této kategorii startovaly i náš účastník traktůrky nebyly  rozděleny do dalších pod kategorií jak to bývá na jiných akcích. Na závodech byl i další účastník závodů známý jako tatra 4x4  a člen clubu terra Kochánky který našeho účastníka seznámil s ostatními členy clubu Kochánky a velmi přátelsky přijaly mezi sebe a tímto jim chceme poděkovat a budeme jse těšit na další setkání.

Závodní trať byla dlouhá 830m na rovinaté louce s několika překážkami jako slalom rozoraný úsek  atd. Našemu zavodníkovi jse podařilo dojet na 3 místě v cíly traktor obrátil na bok. Zajímavé bylo že stroje značky terra dosahovaly i stejných časů jako domamonty.

Tento podnik byl velice povedený a sršel dobrou náladou a přátelskou atmosférou. Takové to podniky jsou lepší než masové akce které jse pořadají na jiných akcích.

Video:
tn.nova.cz/zpravy/kratka-videa/velka-cena-traktoru.html

Fotky:carlos8.rajce.idnes.cz/Vyravsky_terra_cup_9.6.2012/

Video bylo natočeno kolegou nick Tatra4x4 s jízdy a převrácení stroje od  minuty 8:10 http://tatra4x4.rajce.idnes.cz/traktor/#Vyrava_2012_soused.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky Výrava